“נכשלתי שוב ושוב ושוב בחיי, וזו בדיוק הסיבה להצלחתי”

(מייקל ג'ורדן, כדורסלן NBA)

אימון נוער

[ גילאי 15-18 ]

מתבגרים הם כבר לא ילדים אבל עדיין לא מבוגרים

גיל ההתבגרות הינו גיל רצוף בסערות, דרמות, התחבטויות וקונפליקטים. שנים אלו הם תקופת מעבר מילדות לבגרות. מצד אחד, ההורים והחברה מצפים מהמתבגרים לקחת על עצמם אחריות כמבוגרים. מצד שני, הם עדיין לא עצמאיים לחלוטין ותלויים בדמויות הסמכות בחייהם.

התהליך הטבעי של בניית הזהות העצמית, הכרה בכישורים וביכולות שלהם, הבנת עמדותיהם בתחומי חיים שונים ובטחון בעצמם, נעשה בתוך עולם של חוסר וודאות. הסערה בחוץ שפוגשת את הסערה הפנימית, מציפה חששות, פחדים ואף חרדות.

אימון רגשי לנוער – מה זה?

בתהליך אימון רגשי לנוער המתבגרים לומדים להכיר את עצמם ואת הפוטנציאל הגלום בם, בתוך מרחב בטוח ומוגן. הם לומדים להוביל ולהנהיג את עצמם, תוך זיהוי החוזקות, העוצמות והתשוקות שלהם, שלרוב חבויות עמוק בפנים. תהליך האימון מאפשר להם לקבל שליטה וליצור השפעה על החיים שלהם.

לאורך הדרך אנחנו שמים דגש על הקשבה רגשית, הקשבה לתחושות, הוויות ורגשות שמפעילים אותם מתוך מטרה להגיע לתוצאות הרצויות להם. התהליך כולו מלווה על ידי, תוך זמינות גבוהה ומענה גמיש לצרכיהם.

וההורים – מה איתם?

מתוך הבנה, שמתבגרים חיים בתוך משפחה ועדיין תלויים וסמוכים על שולחנם של הוריהם, גם ההורים הם חלק מתהליך האימון.לאחר שהמתאמנים בוחרים לצאת לדרך, מתקיים בקליניקה מפגש הכרות עם ההורים ולאחר מכן ההורים משולבים ומלווים את התהליך בקשר טלפוני או בפגישות בקליניקה.

מתי זה מתאים?

• חוסר בטחון עצמי ואמונה בעצמם
• הימנעות מקבלת החלטות
• קושי בקריאת סיטואציות חברתיות
• אתגרים חברתיים או חרדות חברתיות
• אובדן מוטיבציה ללמידה
• משברים עם ההורים
• חוסר במיומנויות ובכלים להתמודדות עם קונפליקטים

אימון פרטני לנוער

אם המתבגרים שלכם מתמודדים עם אחד או יותר מהאתגרים האלה, אתם מוזמנים ליצור קשר ולתאם איתי תהליך אימון רגשי לקבלת תוצאות ולשיפור הרווחה האישית שלהם, במקום בטוח, מכיל וקשוב. לקבלת פרטים

דילוג לתוכן