השחף המגביה עוף, הוא זה המרחיק ראות.”

[ ג’ונתן ליוינגסטון השחף/ ריצ’רד באך ]

סופרויז’ן | הדרכה מקצועית למאמני נוער

גיל ההתבגרות הוא תקופה של התהוות ובדידות

גיל ההתבגרות הינו גיל רצוף בסערות, דרמות, התחבטויות וקונפליקטים. שנים אלו הם תקופת מעבר מילדות לבגרות. מצד אחד, ההורים והחברה מצפים מהמתבגרים לקחת על עצמם אחריות כמבוגרים. מצד שני, הם עדיין לא עצמאיים לחלוטין ותלויים בדמויות הסמכות בחייהם.

התהליך הטבעי של בניית הזהות העצמית, הכרה בכישורים וביכולות שלהם, הבנת עמדותיהם בתחומי חיים שונים ובטחון בעצמם, נעשה בתוך עולם של חוסר וודאות. הסערה בחוץ שפוגשת את הסערה הפנימית, מציפה חששות, פחדים ואף חרדות.

מאמנים למתבגרים צריכים לדעת להוביל להקשיב ולדבר עם מתבגרים בגובה העיניים מתוך מקום של אהבה, אמפטיה וחמלה. להיות מוכנים להיזכר בגיל ההתבגרות שלהם, בתהליך ההתהוות שלהם ובבדידות שחשו באותה תקופה.

סופרויז'ן למאמני נוער – מה זה?

סופרויז’ן הינו תהליך הדרכה מקצועית למאמנים רגשיים לנוער. כמאמנים אנו זקוקים להתבוננות על מה שקורה בחדר האימון. בתהליך הסופרויז’ן אני מאפשרת עצירה להתבוננות על נושאים שעלו מצד המתאמן, אתיקה, SETTING, שחיקה, תקיעות בתהליך ועוד. בתהליך יינתנו כלים יעילים מותאמים לאימון בני נוער.

לאורך הדרך אנחנו שמים דגש על הקשבה רגשית, הקשבה לתחושות, הוויות ורגשות שמפעילים אותנו מתוך מטרה ללוות את המתאמנים בתהליך מיטבי.

למי זה מתאים?

מאמני נוער, בוגרי קורס מאמנים, מאמנים  או מטפלים שמעוניינים לעבוד עם מתבגרים.

סופרויז'ן – הדרכה מקצועית לאימון נוער

אם אתם זקוקים להדרכה וליווי באימון בני נוער, מוזמנים ליצור קשר ולתאם איתי מפגשי הדרכה במקום בטוח, מכיל וקשוב. לקבלת פרטים

דילוג לתוכן