“הרגע שבו החלפתי את השאיפה לאושר בשאיפה למשמעות היה הרגע המכונן בחיי”

(ד"ר שמעון אזולאי, פילוסוף)

אימון וייעוץ קריירה לצעירים גילאי 18+

תהליך אימון רגשי לצעירים הינו מסע אישי בו תלמדו להכיר את עצמכם ואת הפוטנציאל איתו הגעתם לעולם. נשים לב לאמונות שנרכשו עם חוויות החיים, דפוסי התנהגות וחשיבה שסיגלתם לעצמכם ובטעות נוטים לחשוב שזו האישיות שלכם.

בתהליך אנחנו שמים דגש על הקשבה רגשית, הקשבה לתחושות, הוויות ורגשות שמפעילים אותנו מתוך מטרה להגיע לתוצאות הרצויות לכם בתחומים השונים של חייהם.

תהליך האימון מאפשר לכם המתאמנים לקבל שליטה וליצור השפעה על החיים שלכם בתוך עולם של חוסר וודאות. השנים הראשונות כבוגרים צעירים יכולות להציף בפחדים ובחרדות, כאשר אנחנו לא מכירים את עצמנו ואת יכולותינו.

תהליך ייעוץ קריירה ולימודים לצעירים הינו תהליך ממוקד וקצר מועד המאפשר הכרות עם החלומות והתשוקות שלכם, היכולות והכישורים שפיתחתם לאורך השנים תוך שימוש בכלים אבחוניים ואימוניים, התייחסות למשאבים ולאפשרויות העומדות בפניכם.

למי זה מתאים ומתי ?

המסלול לצעירים מיועד למתאמנים מעל גיל 18, לאחר שרות צבאי או לאומי (במרבית המקרים), הנמצאים בתחילת מסלול החיים הבוגרים  ומתמודדים עם אחד או יותר מהאתגרים הבאים:

  • התלבטות לגבי בחירת מסלול קריירה בשנים הקרובות​
  • לבטים לגבי מסלול הלימודים ואם בכלל ללמוד
  • אפשרויות רבות מדי במה לעסוק (או פחות מדי)
  • קושי בקבלת החלטות בתחומי חיים שונים​
  • האם לעזוב את בית ההורים
  • מערכות היחסים לא מחזיקות מעמד
  • תחושת תקיעות כללית בחיים​

אם אחד מהמשפטים האלה נגע בכם, זה בדיוק המקום בשבילכם כדי למצוא כיוון תעסוקתי או חברתי, כדי למצוא את הדרך הנכונה לכם ולהרגיש שלכל אורך הדרך והתהליך שלכם, מישהו מקשיב לכם ונותן לכם מקום בטוח להתפתחות.

השירותים שלי

ייעוץ קריירה ממוקד לצעירים

תהליך קצר וממוקד למציאת כיוון לקריירה ולימודים בכלים אבחוניים ואימוניים. מתאים לצעירים לפני או אחרי לימודים.  לקבלת פרטים

אימון וייעוץ פרטני לצעירים

תהליך מתמשך של אימון רגשי להשגת מטרות המתאמן בהתאמה אישית. ניתן לשלב ייעוץ קריירה ולימודים. לקבלת פרטים

מתכווננים לקריירה - אתגר דיגיטלי לכיוון לקריירה

אתגר דיגיטלי ממוקד – חמישה ימים, חמש משימות, למציאת כיוון לקריירה ולימודים ובניית מפת דרכים. 

ייעוץ קריירה בקבוצה

קבוצת עבודה ממוקדת ואינטימית למציאת כיוון לקריירה ולימודים, בכלים אבחוניים ואימוניים, בניית תכנית עבודה ויציאה לדרך ב-5 מפגשים. במפגשים תקבלו ארגז כלים פרקטי שניתן ליישום במיידי.