"הרגע שבו החלפתי את השאיפה לאושר בשאיפה למשמעות היה הרגע המכונן בחיי"

(ד"ר שמעון אזולאי, פילוסוף)

אימון צעירים

גילאי 20+

תהליך אימון רגשי לצעירים הינו מסע אישי בו תלמדו להכיר את עצמכם ואת הפוטנציאל איתו הגעתם לעולם. נשים לב לאמונות שנרכשו עם חוויות החיים, דפוסי התנהגות וחשיבה שסיגלתם לעצמכם ובטעות נוטים לחשוב שזו האישיות שלכם.

בתהליך אנחנו שמים דגש על הקשבה רגשית, הקשבה לתחושות, הוויות ורגשות שמפעילים אותנו מתוך מטרה להגיע לתוצאות הרצויות לכם בתחומים השונים של חייהם.

תהליך האימון מאפשר לכם המתאמנים לקבל שליטה וליצור השפעה על החיים שלכם בתוך עולם של חוסר וודאות. השנים הראשונות כבוגרים צעירים יכולות להציף בפחדים ובחרדות, כאשר אנחנו לא מכירים את עצמנו ואת יכולותינו.

למי זה מתאים ומתי?

המסלול לצעירים מיועד למתאמנים מעל גיל 20, לאחר שרות צבאי או לאומי (במרבית המקרים), הנמצאים בתחילת מסלול החיים הבוגרים  ומתמודדים עם אחד או יותר מהאתגרים הבאים:

אם אחד מהמשפטים האלה נגע בכם, זה בדיוק המקום בשבילכם כדי למצוא כיוון תעסוקתי או חברתי, כדי למצוא את הדרך הנכונה לכם ולהרגיש שלכל אורך הדרך והתהליך שלכם, מישהו מקשיב לכם ונותן לכם מקום בטוח להתפתחות.

השירותים שלי :

סמדר אורבך

אימון פרטני לצעירים

תהליך מתמשך של אימון רגשי להשגת מטרות המתאמן בהתאמה אישית. פרונטלי או בזום.

סמדר אורבך

פק"ל שחרור

בפגישת מיקוד אישית חד פעמית פרונטלית או בזום, לחיילים משוחררים טריים, משרטטים מפת ניווט ראשונית לשנה הראשונה באזרחות. מוצאים כיוון רצוי, בונים תכנית עבודה ממוקדת ויוצאים לדרך.

סמדר אורבך

מתכווננים - אתגר דיגיטלי למציאת כיוון

אתגר דיגיטלי ממוקד – חמישה ימים, חמש משימות, למציאת כיוון ובניית מפת דרכים בשילוב ארגז כלים לקבלת החלטות ושקט בראש.

סמדר אורבך

"Choose & Go"

קבוצת עבודה ממוקדת ואינטימית פרונטלית או בזום להגדרת כיוון, בניית תכנית עבודה ויציאה לדרך ב-5 מפגשים. במפגשים תקבלו ארגז כלים פרקטי שניתן ליישום במיידי.

המלצות